OFERTA

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu utraconych, uszkodzonych jak i usuniętych danych zarówno z dysków twardych, kart pamięci, pamięci typu pendrive jak i innych nośników. Dołożmy wszelkich starań aby odzyskać dane z Twojego komputera, laptopa, telefonu czy też aparatu.

Odzyskiwanie danych komputerów i laptopów

Komputer uległ uszkodzeniu? System się nie uruchamia? Wylałeś na niego kawę? Bez problemu odzyskamy z niego dane oraz przeniesiemy na nowy działający sprzęt!

Odzyskiwanie danych z komputerów i laptopów Rabka Zdrój, Jordanów, Sucha Beskidzka, Nowy Targ, Zakopane

Odzyskiwanie danych z dysków twardych

Jesteśmy w stanie odzyskać dane z większości dostępnych na rynku dysków twardych. Nie ma znaczenia czy dane uszkodzone są w sposób logiczy (skasowane, sformatowane, usunięte) czy też fizyczny (uszkodzona elektronika, głowice, powierzchnia dysku). Specjalistyczne narzędzia i wiedza pozwala nam odzyskać dane bez względu na typ uszkodzenia.

Odzyskiwanie danych z dysków twardych Nowy Targ, Zakopane, Rabka Zdrój, Sucha Beskidzka, Jordanów

Odzyskiwanie danych z kart pamięci i pamięci typu pendrive

Z powodzeniem odzyskujemy utracone jak i skasowane w wyniku sformatowania dane z kart pamięci jak i pendrive'ów. Odzyskaj ważne dokumenty, zdjęcia i inne dane już teraz!

Odzyskiwanie danych z kart pamięci i pendrive Rabka Zdrój, Sucha Beskidzka, Jordanów, Zakopane, Nowy Targ

Odzyskiwanie danych z aparatów fotograficznych

Odzyskujemy utracone jak i usunięte zdjęcia z aparatów fotograficznych. Odzyskaj skasowane zdjęcia! Uchwycone momenty już się nie powtórzą!

Odzyskiwanie zdjeć z aparatów fotograficznych Sucha Beskidzka, Jordanów, Rabka Zdrój, Zakopane, Nowy Targ

Odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych

Jesteśmy w stanie odzyskać dane z większości smartphoneów dostępnych na rynku. Odzyskujemy takie dane jak zdjęcia, kontakty, smsy, notatki i inne dane przechowywane w pamięci telefonów komórkowych.

Odzyskiwanie danychz telefonów komórkowych Sucha Beskidzka, Jordanów, Rabka Zdrój, Zakopane, Nowy Targ

Pogotowie informatyczne, odzyskiwanie danych.
Odzyskiwanie uszkodzonych, utraconych i usuniętych danych.

Odzyskujemy dane z dysków twardych, kart pamięci, pamięci pendrive, komputerów, laptopów, telefonów komórkowych i wielu innych urządzeń.kom:   792 463 343

email:   kontakt@szybkiewsparcie.pl


Obszar działania:

Działamy w miastach, takich jak:  Zakopane, Nowy Targ, Rabka Zdrój, Jordanów, Maków Podhalański, Sucha Beskidzka, Myślenice, Wadowice
A także w okolicznych miejscowościach (m.in Spytkowice, Wysoka, Bystra, Sidzina, Osielec, Białka, Grzechynia, Zawoja, Łętownia, Tokarnia i inne.). Powiat suski, nowotarski, tatrzański, myślenicki, wadowicki